Mediniai bruseliai, tašeliai

Kas yra bruseliai arba tašeliai?

Tašai, dar vadinami bruseliais, yra iš keturių pusių apipjauti rąstai. Jie yra medinės konstrukcijos elementai ir gali būti naudojami:

Statybinėse konstrukcijose: kaip atraminės ar laikančiosios konstrukcijos pvz. sijos, statramsčiai, kolonos, skersiniai ir t.t. 

Interjero/eksterjero detalėse: pavyzdžiui tašeliais dekoruota siena sukurianti jaukumo, prabangos ir elegancijos pojūtį. 

Mūsų gaminami bruseliai yra ilgaamžiai, lengvai montuojami ir įvairių atspalvių, todėl tai gali būti puikus akcentas jūsų svetainėje, miegamajame, virtuvėje, biure ar terasoje.

Mūsų degintos medienos tašelių / bruselių atspalviai

Didžiulis degintos medienos bruselių atspalvių pasirinkimas, nuo gilaus juodmedžio žavesio iki gryno baltos spalvos blizgesio. Atraskite savo mylimiausią atspalvį ir suteikite išskirtinį stilių savo namams.

Ar bruseliai tik laikina mada?

Šiuo metu mediniais bruseliais puoštos sienos dažnai siejamos su moderniais ir šiuolaikiškais dizainais. Bet kaip ir visais laikais, tam tikros kompozicijos, raštai ar išdėstymai išeina iš mados. Prisiminkite, kaip seniau buvo populiaru parketo raštas ant sienų. Dabar tai jau neatrodo šiuolaikiška, taip?

Nors mados ir stiliai keičiasi, bet medis yra pamatinė medžiaga ir beveik visada bus naudojamas interjere. Vienu laikotarpiu bus madingesnis vienas atspalvis, kitu – kitas. Medis, tai šiluma. Medis, tai jaukumas. Tiesiog ženkite dar vieną žingsnelį į priekį ir rinkitės ne įprastus tašus, o degintos medienos, taip suteikdami savo namams išskirtinius ir dar niekur nematytus akcentus.

Bruselių priežiūra

Yra sakančių, kad tašeliai interjere nepraktiška dėl dulkių. Bet jie klysta, nes ant vertikalių paviršių dulkių taip nesimato, kaip ant horizontalių. Juk savo namuose dulkių ant sienų nematote, bet matote ant lentynų, stalų ir t.t. su bruseliais panašiai. Jeigu jų išdėstymas yra vertikalus, problemų su dulkėmis neturėsite (nebent bus maži tarpai ir bus sunku prieiti apačioje). O be dulkių valymo, degintos medienos tašeliams interjere jokia priežiūra nereikalinga, todėl jais džiaugtis galėsite tiek kiek norėsite.

Privalumai

 • Paprastas tvirtinimas (klijuojami); 
 • Modernus dizainas, deginta iš visų pusių; 
 • Interjero akustikos gerinimas; 
 • Lengva pritaikyti, pritrumpinant tašelį pagal poreikį; 
 • Išskirtinio grožio medžio raštas, tekstūra ir jaukumas. 

Montavimas

 • Bruseliai (tašeliai) klijuojami tiesiai prie sienos (be gręžimo): 
 • Nugruntuokite sieną ir nudažykite norima spalva. 
 • Ant bruselio užtepkite tvirtinimo klijų (arba TESA® 4957 montavimo juostą). 
 • Priklijuokite bruselį prie sienos ir gulsčiuku patikrinkite vertikalę. 
 • Klijuodami kitą bruselį, įkiškite tarpiklius * tarp bruselių viršuje ir apačioje. 
 • Tęskite bruselių klijavimą, perkeldami atstumus tarp kitų profilių. 
 • Nuimkite tarpiklius ir viskas!

Tašelių, bruselių kaina

Tikslią degintos medienos bruselių kainą galite sužinoti pasinaudodami mūsų skaičiuokle čia.

Apytikslė bruselių 1 bėginio metro kaina prasideda nuo 2,90 eur + pvm iki 15,00 eur + pvm (priklauso nuo išmatavimų, medienos rūšies, užsakymo kiekio ir pasirinkto atspalvio). Dirbame ir su privačiais ir su dideliais projektais. Konsultuojame, pasirūpiname medžiagomis ir suteikiame garantijas. Susisiekite su mumis.

Norite išsamiau susipažinti su mūsų produktais?
nurodykite paštą kuriuo atsiųsti el. katalogą

Esame savo srities profesionalai, degintos medienos meistrai su didžiule patirtimi apdirbant medienos gaminius terasoms, fasadams, tvoroms ar bet kuriai kitai interjero / eksterjero detalei. Sužinokite daugiau apie mūsų medienos apdirbimą ugnimi ir galutinio produkto pritaikymą įvairuose projektuose.

Specialus pasiūlymas

Pušies asortimentui taikomos nuolaidos! Pasinaudokite šiuo laikinu pasiūlymu ir įsigysite medienos net iki 24% pigiau! Specialų kainoraštį atsiųsime el. paštu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su reburnentpro.com privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką čia.