Deginta mediena interjerui

Deginta mediena interjero detalėse

Didžiulę savo gyvenimo dalį mes praleidžiame namuose, o namai yra mūsų  gyvenimo centras, prieglobtis ir ramybės oazė. Juose mes norime jaustis jaukiai ir įsirengti taip, kaip svajojome dar nuo vaikystės. Visais laikais madingi būna neutralių, šaltų spalvų interjerai, o prie jų priderinus medieną, galima pridėti jaukumo ir prabangos jausmą.

Viena iš pagrindinių mūsų veiklų yra degintos medienos gamyba interjerui. Esame sukaupę didžiulę patirtį, kiekvieną medienos detalę apdirbame kruopščiai ir iki mažiausios smulkmenos. Kad išgautume aukščiausios kokybės dailylentes, pasitelkiame naujausią techniką ir šimtmečius Japonijoje gyvuojančią deginimo technologiją vadinamą “SHOU SUGI BAN”. Pastaruoju metu ji itin išpopuliarėjo pasaulyje tarp žmonių, kurie ieško netradicinių, ekologiškų ir natūralių produktų. Todėl, jei ieškote ilgalaikio, ekologiško, natūralaus ir mažai priežiūros reikalaujančio sprendimo savo namų detalėse – mūsų produktai, kaip tik Jums.

Kas yra “SHOU SUGI BAN” technologija?

Trumpai tariant, tai tradicinė japoniška medienos deginimo technlogija. Japonijoje ji dar vadinama – Yakisugi. Mediena iš pradžių yra kaitinama ugnimi tam tikroje temperatūroje, tuomet palaukiama iki kol atvės ir specialiais šepečiais nuvalomas suanglėjęs sluoksnis, o galiausiai paviršius tepamas natūraliais aliejais ir suteikiamas Jūsų pasirinktas atspalvis.

Degintos medienos tašeliai / bruseliai

Vieni iš populiariausių mūsų produktų interjerui puošti yra tašeliai. Jais dažniausiai puošiamos namų sienos.

Mūsų gaminami bruseliai yra ilgaamžiai, lengvai montuojami ir įvairių atspalvių, todėl tai gali būti puikus akcentas jūsų svetainėje, miegamajame, virtuvėje, biure ar terasoje.

Bruselių / tašelių kaina ir gamybos terminai

Degintų bruselių / tašelių 1 bėginio metro kaina: eglė ar pušis nuo 2,90€ (+PVM) iki 9,40€ (+PVM). Maumedis nuo 6€ (+PVM) iki 15,00€ (+PVM).

Kaina skiriasi priklausomai nuo užsakymo kiekio, medienos matmenų ir pasirinkto atspalvio. O gamybos terminas – nuo darbų apimties, bet reikėtų planuotis bent dviejų, trijų savaičių gamybą. Dėl tikslaus atsakymo kreiptis telefonu arba el. paštu.

Ar deginta mediena interjere geriau už įprastą medieną?

Įprastos medžio detalės interjere dažniausiai būna dengiamos laku ar dažais, o deginta mediena po apdirbimo būna padengiama tik ekolgiška ir natūralia alyva, kuri nekenkia Jūsų sveikatai. Taip pat be šio svarbaus aspekto, ji įgauna ir šias savybes:

  • Atsparumas ugniai. Deginta mediena užsiliepsnoja sunkiau nei įprastos lentos, todėl yra saugesnė.
  • Estetika. Pasikeičia išvaizda, mediena patamsėja, išryškėja raštas, taip pat atrodo solidžiau ir prabangiau.
  • Priežiūra. Degintos medienos lentos nereikalauja reguliaraus dažymo ar lakavimo, todėl nereikia didelės priežiūros.
  • Apsauga nuo kenkėjų. Deginimo procesas sunaikina medyje esančius kenksmingus organizmus, tokius kaip grybeliai ir vabzdžiai. Taip pat visiškai išdega medienos cukrus, todėl toks medis parazitams tampa “neskanus”.
  • Ilgaamžiškumas. Lentos tampa patvaresnės, tvirtesnės, atsparios oro sąlygoms, drėgmei, UV spinduliams, pelėsiui ir grybeliui.

Kaip paruošiama mediena interjerui?

  1. Gamykloje turime aukščiausios kokybės, skandinavišką, pilnai išdžiovintą eglės, pušies ar maumedžio medieną.
  2. Reikiamo dydžio lentas apdeginame aukštoje temperatūroje, specialiose staklėse. Šis žingsnis medienai suteikia sodrų atspalvį ir išryškina tekstūrą.
  3. Medienai atvėsus, nuo lentų specialiais šepečiais nuvalome suanglėjusį sluoksnis. Šiame etape mediena įgauna išskirtinį raštą.
  4. Tuomet kruopščiai nuvalome visus nešvarumus.
  5. Paskutinis žingsnis – tepimas natūraliais aliejais ir alyvavimas Jūsų pasirinktu atspalviu.

Ar verta rinktis degintą medieną interjero apdailai?

Jei atsakant trumpai, tai yra skonio reikalas. Tikrai ne visi žmonės savo interjere nori matyti medžio detales, bet jei esate iš tų, kuriems medis asocijuojasi su jaukumu, natūralumu ir jūs juo grožitės – žinoma verta. 

Degintos medienos pranašumus prieš kitais būdais paruoštą medieną jau žinote. Tai tiesiog sveikesnė ir ilgaamžiškesnė alternatyva, o kainos skirtumas nėra didelis. Todėl drąsiai rekomenduojame rinktis degintos medienos detales savo interjero puošimui.

Kur interjere panaudoti degintą medieną?

Panaudojimų būdų išties daug. Vieni mėgsta namuose pasirinktą sieną ar jos dalį apkalti bruseliais / tašeliais. Kiti užsisako, kad pagamintumėme specialius vazonus įvairiems augalams auginti. Turime klientų, kurie naudojant mūsų produktus, gamina minkštuosius ir kietuosius baldus, pvz. sofas, stalus, suolus ir t.t. Pasitelkite fantaziją ir puoškite savo namus, o gal net ir įrenkite juos naudodami mūsų produktus. Mes priimame individualius ir išskirtinius užsakymus, todėl degintą medieną galima pritaikyti visur.

Kiti degintos medienos panaudojimo būdai

Deginta mediena tinka ne tik interjerui puošti. Mūsų klientai dažniausiai tokią medieną perka savo fasadams, terasoms ir tvoroms. Mūsų siūlomi degintos medienos atspalviai patenkins kiekvieno kliento skonį, todėl galėsite lengvai atrasti atspalvį, kuris derės prie Jūsų namo, ar jį supančios aplinkos.

Jei domina mūsų produkcija, tuomet galite išsirinkti iš žemiau pateiktų degintos medienos atspalvių ir susisiekti dėl užsakymo.

Norite išsamiau susipažinti su mūsų produktais?
nurodykite paštą kuriuo atsiųsti el. katalogą

Nuo gilaus juodmedžio žavesio iki gryno baltos spalvos blizgesio – šiuo metu siūlome 12 skirtingų degintos medienos atspalvių. Jeigu norite gyvai pamatyti degintos medienos pavyzdžius, pristatysime juos Jums paštomatu.

Specialus pasiūlymas

Pušies asortimentui taikomos nuolaidos! Pasinaudokite šiuo laikinu pasiūlymu ir įsigysite medienos net iki 24% pigiau! Specialų kainoraštį atsiųsime el. paštu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su reburnentpro.com privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką čia.