Reburnent PRO logo baltos raides svetaines menu su raudona ugnele

Pramoninis dažymas

Pramoninis medienos dažymas ir jo privalumai

Medienos dažymas yra svarbus procesas, skirtas užtikrinti medienos ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos veiksniams ir dar labiau atskleisti medienos grožį. Mediena padengiama priešgrybelinėmis priemonėmis, gruntuojama, keliais sluoksniais nudažoma,  išdžiovinama ir kruopščiai supakavus pristatoma klientui. Su specialiai tam skirta technika ir profesionaliu požiūriu, mes suteikiame medienai ilgesnį tarnavimo laiką ir aukštesnius standartus:

  • Kokybė. Dirbtuvėse palaikoma reikiama temperatūra. Automatinės staklės garantuoja vienodą apsauginio sluoksnio padengimą. Aukščiausia kokybė ir technologiškai tikslus medienos apdorojimo procesas užtikrins maksimalią apsaugą.
  • Greitis. Patirtis ir speciali technika ledžia nudažyti didesnį kiekį lentų per trumpesnį laiką.
  • Išlaidos. Sutaupysite svarbiausius dalykus savo gyvenime, tai laiką, nervus ir sveikatą.
  • Sezoniškumas. Dažymo procesas vyksta specialiai tam parengtose dirbtuvėse, todėl dažome ir šaltuoju, ir šiltuoju metų laiku.
pramoninis medienos dažymas baneris

Kokius paviršius dažome?

Pramoninis medienos dažymas ne tik suteiks grožio, bet ir reikšmingai prailgins jos tarnavimo laiką. Mes naudojame pažangiausias technologijas, aukščiausios kokybės dažus, lakus ir kitas medžiagas, todėl garantuojame optimalią apsaugą ir blizgesį. Mūsų patyrę specialistai impregnuos, nudažys, alyvuos:

  • dailylentes, 
  • tvoralentes, 
  • teraslentes,
  • fibrocementines plokštes, 
  • bei kitus dažomus paviršius. 
 

Dažome pagal RAL ir NCS spalvynus.

Pramoninio medienos dažymo kaina

Dažymo kaina priklauso nuo dažomo paviršiaus, kiekio ir priemonių. Kaina nuo 4 eur +pvm iki 12eur + pvm. Dirbame ir su privačiais ir su dideliais projektais. Konsultuojame, pasirūpiname medžiagomis ir suteikiame garantijas. Susisiekite su mumis.

Norite išsamiau susipažinti su mūsų produktais?
nurodykite paštą kuriuo atsiųsti el. katalogą

Esame savo srities profesionalai, degintos medienos meistrai su didžiule patirtimi apdirbant medienos gaminius terasoms, fasadams, tvoroms ar bet kuriai kitai interjero / eksterjero detalei. Sužinokite daugiau apie mūsų medienos apdirbimą ugnimi ir galutinio produkto pritaikymą įvairuose projektuose.

Specialus pasiūlymas

Pušies asortimentui taikomos nuolaidos! Pasinaudokite šiuo laikinu pasiūlymu ir įsigysite medienos net iki 24% pigiau! Specialų kainoraštį atsiųsime el. paštu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su reburnentpro.com privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką čia.