Degintos medienos privalumai

Deginta mediena - Reburnent Pro

Esame medienos tiekėjai ir specializuojamės degintos medienos srityje. Turime sukaupę didžiulę patirtį ir klientams siūlome aukščiausios kokybės, ilgaamžius produktus, kurie išsiskiria natūraliu medienos grožiu.

Mūsų deginta mediena naudojama įvairiose srityse, įskaitant namų fasadus, terasas, tvoras ir įvairias interjero detales. Taip pat šiuo metu labai populiaru mediniai bruseliai / tašeliai namų vidaus ir išorės sienų dekorui.

Populiariausi degintos medienos atspalviai

Pasitelkdami „SHOU SUGI BAN” deginimo technologiją mes sukuriame medienos produktus, kurie tampa ilgaamžiai ir atsparūs aplinkos veiksniams. Šiuo metu galime pasiūlyti daugiau nei 14 skirtingų degintos medienos atspalvių, kurie išryškina produktų raštą ir unikalią tekstūrą, todėl nesunkiai atrasite savo mylimiausią atspalvį. Visus atspalvius rasite čia.

Kuo išskirtinė deginta mediena?

Deginta mediena – kitaip vadinama „SHOU SUGI BAN” arba „Yakisugi” yra medienos apdirbimo technika, kurios metu lentos yra apdeginamos ugnimi, vėliau joms atvėsus  – nušveičiamas paviršius, pašalinami nešvarumai ir galiausiai impregnuojama natūraliais aliejais. Šis procesas medienai suteikia unikalų atspalvį, išryškina jos tekstūrą, padidina atsparumą kenkėjams, ugniai ir prailgina medienos tarnavimo laiką.

Dėl savo unikalios išvaizdos ir patvarumo deginta mediena tapo populiari visame pasaulyje ir yra naudojama įvairiose namų vidaus ir išorės dekoro detalėse.

Kaip vyksta medienos deginimo procesas?

  1. Dirbtuvėse turime aukščiausios kokybės, skandinavišką, pilnai išdžiovintą eglės, pušies ir maumedžio medieną.
  2. Reikiamo dydžio lentas apdeginame aukštoje temperatūroje, specialiose staklėse. Šis žingsnis medienai suteikia sodrų atspalvį ir išryškina tekstūrą.
  3. Medienai atvėsus, nuo lentų specialiais šepečiais nuvalome suanglėjusį sluoksnį. Šiame etape mediena įgauna išskirtinį raštą. Kruopščiai nuvalome visus nešvarumus.
  4. Paskutinis žingsnis – tepimas natūraliais aliejais ir alyvavimas Jūsų pasirinktu atspalviu.

Degintos medienos dailylentės jūsų projektuose

Deginta mediena yra itin universali, dėl to gali būti naudojama įvairiuose projektuose. Turime klientų, kurie degintą medieną užsako savo pavėsinėms, pirtims, lauko gėlių vazonams ir kitiems dekoro elementams. Visgi pagrindiniai degintos medienos panaudojimo būdai yra šie:

Namo fasadas, tai namo vizitinė kortelė. Kas svarbiausia namo eksterjere? Tai žinoma yra išvaizda, ilgaamžiškumas ir priežiūra, o deginta mediena visas šias savybes suteikia. Ji yra ypač patvari ir atspari įvairioms oro sąlygoms, todėl tai puikus pasirinkimas norintiems ilgaamžio, patikimo ir išskirtinio sprendimo.

Pasirinkę degintas lentas savo terasai, būsite tikri, kad mediena bus patvaresnė, tvirtesnė ir atlaikys įvairias oro sąlygas. Jokie termitai ar kiti vabzdžiai nesiveis po Jūsų kojomis. Teraslentės ilgus metus atrodys ryškios, sodrios spalvos, išskirtinio rašto ir nereikalaus beveik jokios priežiūros.

Tvora, tai jūsų namų ir likusio pasaulio riba, atskirianti Jūsų asmeninį gyvenimą nuo pašalinių žvilgsnių. Tai Jūsų nuosavybės apsauga, o kad už šios apsaugos jaustumėtės dar geriau, reikia, kad tvora būtų kokybiška, graži ir tarnautų daugelį metų.

Pasirinkite dar niekur nematytus interjero sprendimus savo namams. Degintos medienos unikalus raštas ir išsiskirianti tekstūra pavers jūsų namų baldų, sienų arba kitų dekoro detalių visumą – unikaliais, jaukiais ir stilingais namais.

Degintos medienos privalumai

Su specialiai tam skirta technika ir ilgamete patirtimi apdirbant medienos gaminius, mes savo produktams suteikiame ilgesnį tarnavimo laiką ir aukštesnius standartus, todėl galime garantuoti, kad mediena įgaus šiuos pranašumus lyginant su įprasta mediena:

Atsparumas ugniai

Deginta mediena sunkiau užsiliepsnoja, todėl yra saugesnė alternatyva įprastom dailylentėm.

Estetika

Pasikeičia degintos medienos išvaizda, ji patamsėja, išryškėja jos raštas, taip pat atrodo solidžiau ir prabangiau.

Lengva priežiūra

Degintos medienos dailylentės nereikalauja reguliaraus dažymo ar lakavimo, todėl joms nereikia daug priežiūros.

Apsauga nuo kenkėjų

Deginimo procesas sunaikina medyje esančius kenksmingus organizmus ir tampa „neskanus” parazitams.

Ilgaamžiškumas

Deginta mediena tampa atspari drėgmei, UV spinduliams, pelėsiui ir grybeliui, todėl tarnauja ilgiau.

Nekenskminga

Deginta mediena po apdirbimo būna padengiama tik ekolgiška ir natūralia alyva, kuri nekenkia Jūsų sveikatai.

Degintos medienos priežiūra

Pačios svarbiausios savybės, kurios pritraukia ir išlaiko mūsų klientus yra – medienos ilgaamžiškumas ir priežiūra.

Jei pasirinksite degintą medieną pvz. namo fasadui, kuris bus rytinėje/pietinėje pusėje – jokia priežiūra nereikalinga 6-8 metus, o vakarinėje/šiaurinėje – net 10-12 metų. Po to reikalingas vieno sluoksnio pertepimas alyva. Laikantis visų nurodymų produkcija tarnauja net iki 80 metų.

Svarbu paminėti, kad degintos medienos ilgaamžiškumas gali skirtis dėl panaudotos medienos rūšies, produktų naudojimo vietos ir klimato sąlygų. Mūsų ekspertai visada yra pasirengę patarti ir padėti, todėl jei turite bet kokių klausimų, drąsiai su mumis susisiekite.

Degintos medienos kaina ir gamybos terminai

Tikslią degintos medienos kainą galite sužinoti pasinaudodami mūsų skaičiuokle čia. O apytikslės kainos pateiktos žemiau:

Degintų fasadlenčių 1m² kaina: eglė ar pušis nuo 17,50€ (+PVM) iki 26€ (+PVM). Maumedis nuo 28€ (+PVM) iki 44,50€ (+PVM).

Degintų teraslenčių 1m² kaina: eglė ar pušis nuo 22€ (+PVM) iki 32€ (+PVM). Maumedis nuo 40€ (+PVM) iki 44€ (+PVM).

Degintų tvoralenčių 1m² kaina: eglė ar pušis nuo 20€ (+PVM) iki 30€ (+PVM). Maumedis nuo 40€ (+PVM) iki 44,50€ (+PVM).

Degintų bruselių / tašelių 1 bėginio metro kaina: eglė ar pušis nuo 2,90€ (+PVM) iki 9,40€ (+PVM). Maumedis nuo 6€ (+PVM) iki 15,00€ (+PVM).

Kaina skiriasi priklausomai nuo užsakymo kiekio, medienos matmenų ir pasirinkto atspalvio. O gamybos terminas – nuo darbų apimties, bet reikėtų planuotis bent dviejų, trijų savaičių gamybą. Dėl tikslaus atsakymo kreiptis telefonu arba el. paštu.

Norite išsamiau susipažinti su mūsų produktais?
nurodykite paštą kuriuo atsiųsti el. katalogą

Susisiekite su mumis

Atsiųskite mums žinutę pasinaudodami forma esančia žemiau.

Specialus pasiūlymas

Pušies asortimentui taikomos nuolaidos! Pasinaudokite šiuo laikinu pasiūlymu ir įsigysite medienos net iki 24% pigiau! Specialų kainoraštį atsiųsime el. paštu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su reburnentpro.com privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką čia.