Degintos medienos tašelių skydai

Pristatome akustinius degintos medienos tašelių skydus 🔥

Mėgstate naujoves ir nuolat ieškote būdų kaip papuošti savo namus, biurą ar kitas erdves? „Reburnent Pro“ kolektyvas didžiuojasi būdami pirmieji Lietuvoje pristatydami akustinius degintos medienos tašelių skydus!

Net 14+ skirtingų tašų atspalvių suteiks jums laisvę įgyvendinant svajonių projektus. Mūsų pagaminti skydai iš karto pritaikyti montavimui, todėl net ir neturėdami jokios patirties galėsite sumontuoti juos patys.

Akustinių degintų skydų išmatavimai ir kaina

Standartiškai gaminame pilnai montavimui paruoštus akustinius skydus, kurių dydžiai: 28x310x2850mm arba 28x310x2550mm.

Esant poreikiui, galime pagaminti ir iki 5m ilgio, todėl jei reikia nestandartinių matmenų, prašome susisiekti ir aptarti galimybes.

1m2 kaina – 75€ (atspalvio pasirinkimas kainos neįtakoja, montavimas į kainą neįeina).

Visą vasarą taikome 15% nuolaidą, skambinkite mums dabar ir sutaupykite!

Reburnent PRO kokybės standartai

Mūsų tikslas yra suteikti jūsų projektams aukščiausios PREMIUM klasės kokybės produktus. Taip pat atskleisti unikalų medienos grožį, suteikiant prabangos ir jaukumo jausmą.

Ilgalaikiai sprendimai
Skydai gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės ir sertifikuotą medieną. Po deginimo lentos atrodo solidžiau, prabangiau, taip pat tampa patvaresnės, tvirtesnės ir tarnauja ilgiau.

Ekologiškesnė alternatyva
Ugnimi apdirbta mediena tarnauja ilgiau, todėl ilgalaikėje perspektyvoje iškertama mažiau medžių. Norimiems atspalviams išgauti naudojame ekologišką ir sveikatai nekenksmingą alyvą.

Skirtingi atspalviai
14+ skirtingų ir unikalių atspalvių kiekvienam projektui. Nuo spalvingos „Mahagany” iki šiltos „Nut wood” spalvos – tinkamiausią ras kiekvienas.

Geresnė akustika
Akustiniai degintos medienos skydai ne tik atrodys gražiau, bet ir sugers dalį garso, todėl patalpoje sumažės aidas ir jausitės komfortiškiau. Patalpų klimatas taps tinkamesnis darbui ar ramiam poilsiui.

Prisitaikome individualiai
Nesvarbu ar įsirenginėjat jaukų darbo kabinetą namuose ar kuriate prabangios kavinės erdvę, mūsų komanda visada padės įgyvendinti jūsų viziją. Prisitaikome, gaminame individualius (mažus ir didelius) užsakymus, bei siūlome montavimo paslaugas.

Susisiekite su mumis jau dabar

Jei domina mūsų produkcija ar turite kitų klausimų, prašome susisiekti jums patogiu būdu. Visuomet atsakome, konsultuojame ir padedame rasti geriausią sprendimą.

📧 [email protected]
📞
+370 670 07821
📘 Reburnent Pro
📸 @reburnentpro

Norite išsamiau susipažinti su mūsų produktais?
nurodykite paštą kuriuo atsiųsti el. katalogą

Esame savo srities profesionalai, degintos medienos meistrai su didžiule patirtimi apdirbant medienos gaminius terasoms, fasadams, tvoroms ar bet kuriai kitai interjero / eksterjero detalei. Sužinokite daugiau apie mūsų medienos apdirbimą ugnimi ir galutinio produkto pritaikymą įvairuose projektuose.

Specialus pasiūlymas

Pušies asortimentui taikomos nuolaidos! Pasinaudokite šiuo laikinu pasiūlymu ir įsigysite medienos net iki 24% pigiau! Specialų kainoraštį atsiųsime el. paštu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su reburnentpro.com privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką čia.