Deginta mediena tvorai

Degintos medienos tvoros

Viena iš pagrindinių mūsų veiklų yra degintos medienos gamyba tvoroms. Esame sukaupę didžiulę patirtį, kiekvieną medienos lentą apdirbame kruopščiai ir iki mažiausios smulkmenos. Kad išgautume aukščiausios kokybės tvoralentes, pasitelkiame naujausią techniką ir šimtmečius Japonijoje gyvuojančią deginimo technologiją vadinamą “SHOU SUGI BAN”. Pastaruoju metu ji itin išpopuliarėjo pasaulyje tarp žmonių, kurie ieško netradicinių, ekologiškų ir natūralių produktų. Todėl, jei ieškote ilgalaikio, ekologiško, natūralaus ir mažai priežiūros reikalaujančio sprendimo savo tvorai – mūsų produktai, kaip tik Jums.

Kas yra “SHOU SUGI BAN” technologija?

Trumpai tariant, tai tradicinė japoniška medienos deginimo technologija. Japonijoje ji dar vadinama – Yakisugi. Mediena iš pradžių yra kaitinama ugnimi tam tikroje temperatūroje, tuomet palaukiama iki kol atvės ir specialiais šepečiais nuvalomas suanglėjęs sluoksnis, o galiausiai paviršius tepamas natūraliais aliejais ir suteikiamas Jūsų pasirinktas atspalvis.

“SHOU SUGI BAN” arba "Yakisugi" kilmė

Net jei nesate niekur girdėję šių žodžių, greičiausiai, kad jau esate matę nuotraukas, kuriose yra pavaizduotos „Yakisugi” dailylentės. Šiuo būdu apdirbamos medienos procesas vakarų pasaulyje vadinamas “SHOU SUGI BAN”. Pavadinimas atsirado dėl klaidingo japoniško termino vertimo, todėl skirtinguose šaltiniuose galite rasti šiuos du skirtingus pavadinimus, nors iš esmės tai yra tas pats, išvertus iš japonų kalbos „degintas kedras”.

Tradiciškai kedras ir buvo naudojamas rytuose, bet šiai dienai kai technologija ištobulėjo, galima naudoti ir kitas medžių rūšis. Mūsų rinkose populiariausi yra maumedis, eglė ir pušis.

Ši išradinga technologija siekia šimtmečius. Manoma, kad atsirado maždaug XVIII a. Ši technika sukuria suanglėjusią išvaizdą, išryškėja natūralus medienos raštas, o paviršiaus ryškumą ir tekstūrą galima keisti, pasirenkant skirtingą medieną arba apdeginimo lygį.

Nors gali pasirodyti atvirkščiai, bet deginimo procesas medieną padaro stipresne ir tvirtesne. Japonijoje ši technologija buvo pradėta naudoti net anksčiau nei dažų ar aliejų apsauga dailylentėms.

Degintos medienos tvoros pranašumai

  • Atsparumas ugniai. Deginta mediena užsiliepsnoja sunkiau nei įprastos lentos, todėl yra saugesnė.
  • Estetika. Pasikeičia tvoralenčių išvaizda, jos patamsėja, išryškėja raštas, taip pat atrodo solidžiau ir prabangiau.
  • Priežiūra. Degintos medienos lentos naudojamos lauke nereikalauja kasmetinės priežiūros. Po 6-8 metų rekomenduojama jas atnaujinti vienu alyvos sluoksniu.
  • Apsauga nuo kenkėjų. Deginimo procesas sunaikina medyje esančius kenksmingus organizmus, tokius kaip grybeliai ir vabzdžiai. Taip pat visiškai išdega medienos cukrus, todėl toks medis parazitams tampa “neskanus”.
  • Ilgaamžiškumas. Lentos tampa patvaresnės, tvirtesnės, atsparios oro sąlygoms, drėgmei, UV spinduliams, pelėsiui ir grybeliui, todėl tarnauja ilgiau.

Norite išsamiau susipažinti su mūsų produktais?
nurodykite paštą kuriuo atsiųsti el. katalogą

Kaip paruošiamos degintos medienos tvoralentės?

  1. Gamykloje turime aukščiausios kokybės, skandinavišką, pilnai išdžiovintą eglės, pušies ar maumedžio medieną.
  2. Reikiamo dydžio lentas apdeginame aukštoje temperatūroje, specialiose staklėse. Šis žingsnis medienai suteikia sodrų atspalvį ir išryškina tekstūrą.
  3. Medienai atvėsus, nuo lentų specialiais šepečiais nuvalome suanglėjusį sluoksnį. Šiame etape mediena įgauna išskirtinį raštą.
  4. Kruopščiai nuvalome visus nešvarumus.
  5. Paskutinis žingsnis – tepimas natūraliais aliejais ir alyvavimas Jūsų pasirinktu atspalviu.

Ar verta rinktis degintos medienos lentas tvorai?

Tvora, tai jūsų namų ir likusio pasaulio riba, atskirianti Jūsų asmeninį gyvenimą nuo pašalinių žvilgsnių. Tai taip pat ir Jūsų nuosavybės apsauga, o kad už šios apsaugos jaustumėtės dar geriau, reikia, kad tvora būtų kokybiška, graži ir tarnautų daugelį metų. 

Pasirinkę mūsų degintas lentas savo tvorai, būsite tikri, kad mediena bus patvaresnė, tvirtesnė ir atlaikys įvairias oro sąlygas. Jokie termitai ar kiti vabzdžiai nesiveis lentose. Tvoralentės ilgus metus atrodys ryškios, sodrios spalvos, išskirtinio rašto ir nereikalaus beveik jokios priežiūros.

Degintos medienos tvoros priežiūra

Jei pasirinksite mūsų degintą medieną tvorai, tuomet turime jums gerų žinių. Tvoros priežiūra bus ypatingai paprasta. Galėsite paprastai vandeniu nuplauti lentas nebijodami jų sugadinti.  Tik po daugiau nei 6 metų reiks pradėti galvoti apie medienos pertepimą vienu sluoksniu alyvos, jei norėsite išsaugoti tokį patį atspalvį.

Tvoros lentos nereikalaus jokio papildomo dėmesio net 10-15 metų. Po to reikalingas vieno sluoksnio pertepimas alyva. Laikantis šiū nurodymų produkcija tarnauja net iki 80 metų.

Tvoralenčių kaina ir gamybos terminas

Tikslią degintos medienos kainą galite sužinoti pasinaudodami mūsų skaičiuokle čia

Apytikslė tvoralenčių 1m² kaina: eglė ar pušis nuo 20€ (+PVM) iki 30€ (+PVM). Maumedis nuo 40€ (+PVM) iki 44,50€ (+PVM).

Kaina skiriasi priklausomai nuo užsakymo kiekio, medienos matmenų ir pasirinkto atspalvio. O gamybos terminas – nuo darbų apimties, bet reikėtų planuotis bent dviejų, trijų savaičių gamybą. Dėl tikslaus atsakymo kreiptis telefonu arba el. paštu.

Kur dar galima panaudoti degintą medieną?

Deginta mediena tinka ne tik tvorai, ją galime naudoti praktiškai bet kur. Mūsų klientai dažniausiai tokią medieną perka savo fasadams, terasoms ir įvairioms interjero detalėms. Taip pat šiuo metu labai populiaru mediniai bruseliai / tašeliai. Mūsų siūlomi degintos medienos atspalviai patenkins kiekvieno kliento skonį, todėl galėsite lengvai atrasti atspalvį, kuris derės prie Jūsų namo, ar jį supančios aplinkos.

Jei domina mūsų produkcija, tuomet galite išsirinkti iš žemiau pateiktų degintos medienos atspalvių ir susisiekti dėl užsakymo.

Esame pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus, prašome susisiekti dabar

Nuo gilaus juodmedžio žavesio iki gryno baltos spalvos blizgesio – šiuo metu siūlome 12 skirtingų degintos medienos atspalvių. Jeigu norite gyvai pamatyti degintos medienos pavyzdžius, pristatysime juos Jums paštomatu.

Specialus pasiūlymas

Pušies asortimentui taikomos nuolaidos! Pasinaudokite šiuo laikinu pasiūlymu ir įsigysite medienos net iki 24% pigiau! Specialų kainoraštį atsiųsime el. paštu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su reburnentpro.com privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką čia.