Degintos medienos atspalvis

GRAPHITE GREY+

Pušis

Šiuolaikiška elegancija susiliejanti su šiek tiek daugiau blizgesio ir grafito atspalviu. Ši spalva puikiai tiks projektams, kurie nori išsiskirti drąsiais, solidžiais akcentais, išlaikant subtilią ir madingą aplinką. Nepabijokite atrodyti išskirtinai. Įneškite į dizainą daugiau blizgesio. Pasirinkite „GRAPHITE GREY+“ žavesį.

*Produkto spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos dėl Jūsų monitoriaus nustatymų ar kitų veiksnių, todėl Jums pageidavus, pavyzdinius medienos gaminius galime atsiųsti paštomatu

*Produkto spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos dėl Jūsų monitoriaus nustatymų ar kitų veiksnių, todėl Jums pageidavus, pavyzdinius medienos gaminius galime atsiųsti paštomatu

ATPALVIO PRIVALUMAI

Atsparumas UV spinduliams
Populiarumas

PRODUKTAS TINKAMAS

vidus išorė ir tvora

Daugiau medienos atspalvių

Ieškote kitokio medienos atspalvio? Žemiau galite pasirinkite jums patinkantį produktą ir sužinoti apie jį daugiau. Pavyzdžius galime atsiųsti paštomatu.

Norite išsamiau susipažinti su mūsų produktais?
nurodykite paštą kuriuo atsiųsti el. katalogą

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Galite greitai ir tiksliai sužinoti degintos medienos kainą čia.

Degintų fasadlenčių 1m² kaina: eglė ar pušis nuo 17,50€ (+PVM) iki 26€ (+PVM). Maumedis nuo 28€ (+PVM) iki 44,50€ (+PVM).

Degintų teraslenčių 1m² kaina: eglė ar pušis nuo 22€ (+PVM) iki 32€ (+PVM). Maumedis nuo 40€ (+PVM) iki 44€ (+PVM).

Degintų tvoralenčių 1m² kaina: eglė ar pušis nuo 20€ (+PVM) iki 30€ (+PVM). Maumedis nuo 40€ (+PVM) iki 44,50€ (+PVM).

Degintų bruselių / tašelių 1 bėginio metro kaina: eglė ar pušis nuo 2,90€ (+PVM) iki 9,40€ (+PVM). Maumedis nuo 6€ (+PVM) iki 15,00€ (+PVM).

Kaina skiriasi priklausomai nuo užsakymo kiekio, medienos matmenų ir pasirinkto atspalvio. Dėl tikslios kainos susisiekite.

Terminas priklauso nuo darbų apimties ir pasirinktos paslaugos, bet reikėtų planuotis bent dviejų, trijų savaičių gamybą. Dėl tikslaus atsakymo kreiptis telefonu, ar el. paštu.

Nuo gilaus juodmedžio žavesio iki gryno baltos spalvos blizgesio – šiuo metu siūlome 14+ skirtingų degintos medienos atspalvių.

Standartiškai turime 4000, 4200, 5000 ir 6000 (mm) – ilgio lentų. Jei reikia nestandartinių matmenų – susisiekite ir aptarsime galimybes.

Šiuo metu pasiūlyti galime pušį ir eglę. Maumedžio laikinai neturime. Dažniausiai klientams siūlome puši, nes ji pasižymi didesniu tvirtumu.

Susisiekite su mumis

Dėl medienos atspalvio pasirinkimo, pavyzdžių siuntimo ar kitų klausimų kreipkitės pasinaudodami forma esančia žemiau arba skambinkite telefonu +370 670 07821

Jei domina GRAPHITE GREY+ atspalvis skambinkite telefonu: +370 670 07821 arba užpildykite formą žemiau ir per 1-3 d.d. pateiksime komercinį pasiūlymą.

Specialus pasiūlymas

Pušies asortimentui taikomos nuolaidos! Pasinaudokite šiuo laikinu pasiūlymu ir įsigysite medienos net iki 24% pigiau! Specialų kainoraštį atsiųsime el. paštu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su reburnentpro.com privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką čia.