Reburnent PRO logo baltos raides svetaines menu su raudona ugnele

Apie mus

Esame tarp stipriausių ir didžiausią patirtį sukaupusių įmonių Lietuvoje, degintos medienos srityje. Mūsų produktai dažniausiai pritaikomi fasadams, terasoms, pavėsinėms, tvoroms ir įvairioms interjero detalėms pvz. baldams. Taip pat šiuo metu labai populiaru mediniai bruseliai / tašeliai.

Savo produktus pristatome visoje Lietuvoje, taip pat eksportuojame į kitas Europos šalis, tokias kaip Danija, Švedija, Suomija, Norvegija ir t.t.

Esame sukaupę didžiulę patirtį, kiekvieną medienos detalę apdirbame kruopščiai ir iki mažiausios smulkmenos. Kad išgautume aukščiausios kokybės dailylentes, pasitelkiame naujausią techniką ir šimtmečius Japonijoje gyvuojančią deginimo technologiją vadinamą “SHOU SUGI BAN” arba kitaip tariant „Yakisugi”.

Pastaruoju metu ji itin išpopuliarėjo pasaulyje tarp žmonių, kurie ieško netradicinių, ekologiškų ir natūralių produktų. Todėl, jei ieškote ilgalaikio, ekologiško, natūralaus ir mažai priežiūros reikalaujančio sprendimo savo namų detalėse – mūsų produktai kaip tik Jums.

Įprastos medžio lentos dažniausiai dengiamos laku ar dažais, o deginta mediena po apdirbimo būna padengiama tik ekolgiška ir natūralia alyva, kuri nekenkia Jūsų sveikatai. Taip pat be šio svarbaus aspekto, ji įgauna ir šias savybes:

  • Atsparumas ugniai. Deginta mediena užsiliepsnoja sunkiau nei įprastos lentos, todėl yra saugesnė.
  • Estetika. Pasikeičia išvaizda, mediena patamsėja, išryškėja raštas, atrodo solidžiau ir prabangiau.
  • Priežiūra. Degintos medienos fasadlentės ar teraslentės naudojamos eksterjere kasmetinės priežiūros nereikalauja. Po 6-8 metų jas rekomenduojama atnaujinti vienu alyvos sluoksniu.
  • Apsauga nuo kenkėjų. Deginimo procesas sunaikina medyje esančius kenksmingus organizmus, tokius kaip grybeliai ir vabzdžiai. Taip pat visiškai išdega medienos cukrus, todėl toks medis parazitams tampa “neskanus”.
  • Ilgaamžiškumas. Lentos tampa patvaresnės, tvirtesnės, atsparios oro sąlygoms, drėgmei, UV spinduliams, pelėsiui ir grybeliui, todėl pvz. lauko baldai – tarnauja ilgiau.

Kaip apdorojame medieną?

  1. Gamykloje turime aukščiausios kokybės, skandinavišką, pilnai išdžiovintą eglės, pušies ar maumedžio medieną. 
  2. Reikiamo dydžio lentas apdeginame aukštoje temperatūroje, specialiose staklėse. Šis žingsnis medienai suteikia sodrų atspalvį ir išryškina tekstūrą.
  3. Medienai atvėsus, nuo lentų specialiais šepečiais nuvalome suanglėjusį sluoksnį. Šiame etape mediena įgauna išskirtinį raštą.
  4. Kruopščiai nuvalome visus nešvarumus.
  5. Paskutinis žingsnis – tepimas natūraliais aliejais ir alyvavimas Jūsų pasirinktu atspalviu.

Jei norite sužinoti daugiau apie degintos medienos privalumus ir jos pritaikymą, galite perskaityti čia – deginta mediena.

Jei domina mūsų produkcija, galite išsirinkti iš žemiau pateiktų degintos medienos atspalvių ir susisiekti dėl užsakymo.

Norite išsamiau susipažinti su mūsų produktais?
nurodykite paštą kuriuo atsiųsti el. katalogą

Nuo gilaus juodmedžio žavesio iki gryno baltos spalvos blizgesio – šiuo metu siūlome 12 skirtingų degintos medienos atspalvių. Jeigu norite gyvai pamatyti degintos medienos pavyzdžius, pristatysime juos Jums paštomatu.

Specialus pasiūlymas

Pušies asortimentui taikomos nuolaidos! Pasinaudokite šiuo laikinu pasiūlymu ir įsigysite medienos net iki 24% pigiau! Specialų kainoraštį atsiųsime el. paštu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su reburnentpro.com privatumo politika. Daugiau apie privatumo politiką čia.